ניווט בחנות
cart2.png
0 מוצרים
0
סל קניות
חסכתם : 0.00 סיום קניות ותשלום 0

** המחיר הכולל הינו לפני שקילת המוצרים ועשויי להשתנות בהיקף סביר

משק סיגטי הוקם בתחילת שנות השבעים ע"י רותי וגברי סיגטי בחלקה המשפחתית במושב אומץ הממוקם בעמק חפר. משפחת סיגטי שהיו ממקימי הישוב שלימים הפך למושב אומץ, עוסקים מאז ועד היום בחקלאות, כאשר דור ההמשך כולל הנכדים נרתמו והשתלבו בענפי המשק השונים. ככה זה כשעושים באהבה!

אנחנו מגדלים חלק מהתוצרת אצלנו בחלקות ובמטעים ומשלימים עבורכם את הסל בתוצרת ממשקים וחקלאים שעובדים איתנו. לעתים, כדי לענות על ביקושים וכדי לתת מענה למוצרים מיוחדים, אנחנו נעזרים גם במוצרים מיובאים.

 המוצרים שלנו גדלים בפיקוח, ועומדים בכל התקנים המחמירים של שמירה על בריאות הצרכנים כולל תו תקן של גלובלגאפ למשק חקלאי משולב. יחד עם זאת, קיים שימוש בחומרי הגנה מפני מזיקים ולכן חובה לשטוף את כל המוצרים לפני האכילה.

בכל מקרה, הכול נעשה תוך שמירה על מקסימום טריות והקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עם השנים התרחבה הפעילות העסקית של משק סיגטי, נרקמו שתופי פעולה רבים עם חקלאים ומגדלים מכל רחבי הארץ. כיום מגוון התוצרת שלנו רחב ומקיף את רוב סוגי הגידולים החקלאים במגוון מארזים ומשקלים. ככה זה כשאב המשפחה גברי הוא אגרונום ואמא רותי, הרוח החיה ומקור ההשראה לכל עובדי המשק. מקצועיות, שירות, גמישות מחשבתית והכל בהמון אהבה!

לראשונה אנו מציעים כאן את מיטב התוצרת החקלאית שלנו במשלוחים עד הבית ישירות מהחקלאים ללא פערי תיווך ובמשלוח סופר מהיר.

אצלנו במשק סיגטי מקפידים על בקרת טריות יומית כאשר התוצרת נארזת בתנאי בקרה והיגיינה מוקפדים. אנו נדאג להביא לכם את הפירות והירקות הטובים ביותר!

במקביל, הגדלנו את החנות, והכנסנו מאות מוצרי איכות שישדרגו כל מטבח ובית! החל: מעדניה, מזווה, קפואים, משקאות, לחמים, איכות מהעולם ועוד ועוד..

הניסיון והידע הרב שנצבר במשפחת סיגטי במהלך השנים מאפשר לקהל לקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של מוצרים טריים ואיכותיים במחירים הוגנים ומחוויית קניה קלה ונוחה באמצעות האתר המקוון שלנו.

המוצרים שלנו כשרים ללא חשש טבל, ערלה ושביעית. אנו מפרישים תרומות ומעשרות כדין.